Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Česká republika - Praha (16) - Brno (8) - České Budějovice (5) - Plzeň (4) - Třinec (3) - Hradec Králové (2) - Kladno (2) - Jihlava (1) - Jičín (1) - Zlín (1) - Zábřeh (1) - Vysoké nad Jizerou (1) - Uherské Hradiště (1) - Třebíč (1) - Teplice (1) - Prostějov (1) - Pardubice (1) - Ostrava (1) - Olomouc (1) - Moravská Ostrava (1) - Liberec (1) - Domažlice (1) - Dobříš (1) - Čáslav (1) - Břeclav (1)
Ambulance estetické medicíny - MUDr. Ilona Pajerová
Provádění zákroků v oboru plastická chirurgie. Nabízíme odstranění drobných kožních problémů, aplikaci botulotoxinu, chemický peeling, vyšetření i léčbu povrchního žilního systému dolních končetin a aplikaci injekčních kožních implantátů.
Praha
Francouzská 2556/29a, 12000 Praha, Vinohrady
MUDr.Helena Homolková
Provádění estetických korekcí botoxem a kyselinou hyaluronovou.
Praha
Zárubova 498/31, 14200 Praha, Kamýk
MUDr. Marie Čakrtová
Provozuji ordinaci plastické chirurgie.
Praha
Na příkopě 1047/17, 11000 Praha, Staré Město
MUDr. Věra Šatánková
Provozuji ordinaci plastické chirurgie. Provádím operace obočí, prsou, čela, nosu, uší břišní stěny a další. Nabízím liposukci.
Praha
Jankovcova 1569/2c, 17000 Praha, Holešovice
MUDr. David Tomášek
Provádíme plastické estetické operace, plastiku obličeje a facelifting. Nabízíme zvětšování rtů, prsů, hýždí i lýtek, operace genitálií, očních víček a liposukce.
Praha
Konstantinova 1479/1, 14900 Praha, Chodov
MUDr. Jiří Vrbický - Plastická chirurgie
Ordinace a pracoviště plastické chirurgie
Praha
Kloknerova 1245/1, 14800 Praha, Chodov
MUDr. Jitka Vrtišková
Provoz ordinace plastické chirurgie.
Praha
Janovského 993/48, 17000 Praha, Holešovice
MUDr. Jiří Paděra
Plastická estetická chirurgie, kompletní spektrum zákroků kosmetické chirurgie, operace obličeje, očních víček, nosu, operace prsů, břicha, liposukce. Odstranění jizev, provádíme laserovou léčbu varixů, ultrazvukový předoperační mapping, laserovou operaci LAUP a mamologické vyšetření a sono prsou.
Praha
Kartouzská 204/6, 15000 Praha, Smíchov
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
Certifikované pracoviště pro bioplastiku Metacrillem nabízí omlazovací, korekční a zvětšovací zákroky bez klasické operace a bez jizev. Bioplastika trvale řeší omlazení obličeje, korekce nosu, brady, zvětšení rtů a prsou vytvořením vlastního vaziva.
Praha
Novodvorská 995/83, 14200 Praha, Kamýk
MUDr. Janka Točíková
Ordinace plastické chirurgie. Provádění liposukcí v lokání anestezii tumescentní metodou, modelace a redukce prsou minimální jizvou, zvětšení prsou a vyplnění obličeje vlastním tukem. Nabídka estetických operací.
Praha
Moravská 69/24, 12000 Praha, Vinohrady
PLASTICKÁ CHIRURGIE - MUDr. M. Šamudovský, s.r.o.
Poskytujeme komplexsní služby v oblasti estetické a plastické chirurgie. Provádíme operace obličeje, krku i očních víček, operaci odstálých boltců a aplikaci botoxu.
Praha
Počátecká 584/1, 14000 Praha, Michle
MUDr. Libor Kment - ESTÉ
Provozuji ordinaci plastického chirurga. Nabízím zvětšení prsou, liposukci, odstranění vrásek, labioplastiku a facelifting. Provádím operaci nosu, břicha, víček, rtů, odstátých boltců a nosní přepážky.
Praha
Na Příkopě 1047/17, 11000 Praha, Staré Město
MUDr. Patrik Paulis
Služby plastické chirurgie - MUDr. Patrik Paulis je uznávaný plastický chirurg a soudní znalec v oblasti plastické a estetické chirurgie. Díky studiu v Paříži převzal jemný a decentní styl plastiky spočívající v preciznosti a přirozenosti. Je průkopníkem zákroků SILHOUETTE, COMBI LIPO a SCULPTRY.
Praha
Bolzanova 1679/3, 11000 Praha, Nové Město
Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.
Plastický chirurg a vedoucí lékař Kliniky Esthé,a.s., je přednostou Kliniky plastické chirurgie FN Na Bulovce, vedoucím Centra komplexní chirurgické péče o ženy s onemocněním prsu a vedoucím Subkatedry plastické chirurgie IPVZ.
Praha
Na Příkopě 1047/17, 11000 Praha, Staré Město
MUDr. Svatopluk Svoboda - plastická chirurgie
Provádíme zvětšování a modelace prsů, liposukce problémových partií, plastické úpravy břicha, lifting obličeje, modelace očních víček a odstátých boltců, korekce nosu, modelace genitálu. Při konzultaci vybereme nejvhodnější řešení vašeho problému.
Praha
Václavské náměstí 788/30, 11000 Praha, Nové Město
MUDr. Karel URBAN
Provozujeme ordinaci a pracoviště plastické a estetické chirurgie. Jsem odborně způsobilý provádět zákroky a práce s lasery, aplikaci injekčních implantátů a botulotoxinu, Aptos a další.
Praha
Na Příkopě 1047/17, 11000 Praha, Staré Město

  1  2  9  A  B  C  Č  D  Ď  E  F  G  H  CH  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  Ř  S  Š  T  U  V  W  Y  Z  Ž 

 
 


Při cestě na Slovensko využijte katalog slovenských lékařů lekari.azkatalog.eu | Seznam lékařů na Slovensku | ODVYKÁNÍ KOUŘENÍ StopNikotin: Brno | Břeclav | Hodonín. Biorezonance BiCOM. | Doporučujeme: ortopedické vložky do bot | Další odkazy
   (c) 2010-2019 Lékaři v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.