Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Katalog dle abecedy

2 A B C D E F G H I J K L M N O P R s T U Ú V x Y Z Ž 


Alergologické ordinace a pracoviště Alergologická ambulance MUDr. Moniky Bařinové  (HodonínOrdinace odborného lékaře alergologa. Poskytujeme diagnostiku a léčbu chorob imunitního systému. Při..
Alergologické ordinace a pracoviště Alergologická ordinace s.r.o. - MUDr. Hana Ostrčilová  (LitovelNabízíme léčbu alergií a imunologických onemocnění.
Alergologické ordinace a pracoviště Alergologie - Imunologie MUDr. LILIANA SVOBODOVÁ, s.r.o.  (Praha
Alergologické ordinace a pracoviště Alergologie - MUDr. Štenclová, s.r.o.  (PrahaOrdinace alergologa a praktického lékaře pro děti, dorost a dospělé. Máme k dispozici přístrojové vy..
Zdravotnická zařízení Alergologie MUDr. Miluše Dupáková, s.r.o.  (HraniceProvoz alergologické ordinace.
Alergologické ordinace a pracoviště Alergologie, imunologie MUDr. Eva Vašíková, s.r.o.  (VyškovProvoz ordinace alergologie a imunologie.
ALERGOMEDIC s.r.o. - MUDr. Jaroslava Hadámková  (OpavaOrdinace alergologie a klinické imunologie. Provádíme diagnostiku a léčbu všech alergických onemocně..
Oční ambulance ALMEDICA MUDr. Alice Haklová s.r.o.  (PrahaProvozujme oční ordinaci. Aplikujeme kontaktní čočky včetně vyšetření a prodeje. Možnost individuáln..
Dětské stomatologické ordinace AM Dent Praha, s.r.o. – MUDr. Miroslava Andrašovičová  (Praha
Ordinace a pracoviště plastické chirurgie Ambulance estetické medicíny - MUDr. Ilona Pajerová  (PrahaProvádění zákroků v oboru plastická chirurgie. Nabízíme odstranění drobných kožních problémů, aplika..
Ostatní Ambulance léčby bolesti - MUDr. Galina Krejčová  (PrahaPečujeme o akutní i chronické pacienty, hledáme příčiny obtíží a vybíráme vhodnou terapeutickou meto..
Ostatní Ambulance MUDr. Pavel Štěpánek, s.r.o.  (DivišovProvoz ordinace praktického lékaře. Provádění preventivních prohlídek, očkování, odběrů krve, předop..
Kardiologické ordinace a pracoviště Ambulance MUDr. Tomáš Kubíček, s.r.o.  (Mladá BoleslavProvoz kardiologické ordinace.
Dentální hygiena Amikrodent - MUDr. Alice Matlová  (PrahaPoskytujeme komplexní zubní péči se zaměřením na mikroskopickou stomatologii. Používáme operační mik..
Ostatní Angiologická ambulance - MUDr. Dušan Kučera  (Ostrava
Zdravotnická zařízení Asklepion - MUDr. Havlík, s.r.o.  (LitoměřicePraktický lékař pro dospělé.
Ostatní Aurea medica - MUDr. Radomír Houbal  (Brno
Ostatní AVE LASER CENTRUM - MUDr. Eva Remlová PhD.  (OlomoucLaserové centrum nabízí odstranění vrásek a pocení bez operace, modrých a červených žilek, ohně. Dál..

2 A B C D E F G H I J K L M N O P R s T U Ú V x Y Z Ž 

 
 


Při cestě na Slovensko využijte katalog slovenských lékařů lekari.azkatalog.eu | Seznam lékařů na Slovensku | Další odkazy
   (c) 2010-2024 Lékaři v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.