Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Katalog dle abecedy

2 A B C D E F G H I J K L M N O P R s T U Ú V x Y Z Ž 


Stomatologické laboratoře DENTALLAB Kastner - MUDr. Buday - Žiak, s.r.o.  (VsetínNabídka služeb stomatologické laboratoře.
Dentální hygiena DENTALNEST - MUDr. Petra SUCHÁ  (PrahaProvozujeme soukromou stomatologickou praxi. Zaměřujeme se na prevenci, estetiku či mezioborovou spo..
Stomatologické ordinace a pracoviště Dentalpoint MUDr. Josef Kunkela  (Jindřichův HradecProvozuji ordinaci stomatologa.
Stomatologické ordinace a pracoviště Dentanova- MUDr. Hana Nováková  (Mladá BoleslavPoskytování služeb stomatologická ordinace. Provoz zubní praxe pro komplexní léčbu a péči v oborech ..
Dětské stomatologické ordinace DENTIQ - MUDr. Alena Ondráčková  (BrnoPoskytujeme komplexní stomatologickou péči včetně péče o děti a mládež. Provádíme prevenci, dentální..
Dětské ordinace Dětská ambulance - MUDr. Polášková, s.r.o.  (Brno
Praktičtí lékaři pro děti a dorost Dětská ambulance- MUDr. Barbara Taušová  (PrahaDětská ambulance je soukromé ambulantní zdravotnické zařízení, které poskytuje nadstandardní prevent..
Praktičtí lékaři pro děti a dorost Dětská lékařka  (SemilyOrdinace praktické lékařky pro děti a dorost od 0 do 19 let. Provádíme vyšetření CRP. Zapůjčujeme ko..
Praktičtí lékaři pro děti a dorost Dětská ordinace MUDr. Fürst, s.r.o.  (Český KrumlovProvozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Zajišťujeme preventivní prohlídky, základ..
Rehabilitace Dětská rehabilitace MUDr. Eva Ungerová  (BrnoPoskytujeme poradenskou činnost v oblasti psychomotorického vývoje dítěte. Nabízíme relfexní masáž, ..
Dětské ordinace Dětské lékařské centrum - MUDr. Jana Mathonová  (OlomoucProvozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Disponujeme přístroji CRP, KO. Nabízíme p..
Praktičtí lékaři pro děti a dorost Dětský lékař pro děti a dorost  (HodonínPoskytuji léčebnou a preventivní péči pro děti a dorost. Provádím odběry biologického materiálu a ap..
Diabetologické ordinace a pracoviště Diabetologicka a interni praxe - MUDr. Naděžda Shorná  (Ústí nad LabemProvoz ordinace pro diabetiky.
Diabetologické ordinace a pracoviště Diabetologická ambulance  (LitoměřiceNabízíme léčebně preventivní činnost v oboru diabetologie. Při vyšetření provádíme vážení, měření tl..
Diabetologické ambulance DIABETOLOGICKÁ AMBULANCE - MUDr. Hana ŠŤÁSTKOVÁ  (Kralupy nad VltavouDiabetologická ambulance, diabetologie.
Diabetologické ambulance Diabetologie MUDr. Romana Urbanová  (Kralupy nad Vltavou
Stomatologické ordinace a pracoviště Diobe  (BrnoKlinika poskytuje komplexní zubní péči. Provádíme vyšetření chrupu a dutiny ústní, stanovení léčebné..
Gynekologické ordinace a pracoviště DIORA - MUDr. Radmila Vyzulová  (BrnoPoskytování gynekologické a prenatální péče.
Lékařské ordinace a pracoviště Doc. MUDr. Bohdan Semiginovský, DrSc.  (PrahaOrdinace všeobecného lékařství, prevence a rekondice včetně interny a posudkového lékařství.
Ortopedické ordinace doc. MUDr. Bohumil Soukup, CSc.  (PrahaProvozuji ortopedickou ordinaci.
Urologické ambulance Doc. MUDr. Bohuslav Chwajol, CSc.  (OrlováProvoz urologické ambulance. Poskytujeme standardní vyšetření a ošetření u urologických pacientů či ..
Gynekologické ordinace a pracoviště Doc. MUDr. Bohuslav Svoboda, CSc.  (PrahaPraktický lékař gynekolog. Provoz gynekologické, dětské gynekologické, onkogynekologické, urogynekol..
Interní ordinace a pracoviště doc. MUDr. Eva Fučíková, CSc.  (PrahaProvoz ordinace internisty.
Rehabilitace Doc. MUDr. Eva Rychlíková, CSc.  (PrahaSpecializovaná odborná ordinace rehabilitačního lékařství se zaměřením na komplexní diagnostiku a lé..
Zdravotnická zařízení Doc. MUDr. Eva Říhová, CSc.  (PrahaOrdinace očního lékaře.
Znalci v oboru zdravotnictví Doc. MUDr. Evžen Hrnčíř, CSc.  (PrahaNabízím služby znalce v oboru zdravotnictví. Specializuji se na hygienu práce, choroby z povolání a ..
Neurologické ordinace a pracoviště Doc. MUDr. František Pára, CSc.  (PardubiceSamostatná ordinace lékaře neurologa.
Gynekologické ordinace a pracoviště doc. MUDr. Igor Crha, CSc.  (PozořiceProvoz gynekologické ambulance.
Ostatní Doc. MUDr. Irena Poršová, CSc.  (PrahaPoskytování zdravotní péče v oblasti endokrinologie, andrologie a interního vyšetření, onemocnění št..
Znalci v oboru zdravotnictví Doc. MUDr. Ivan Čundrle, CSc.  (BrnoNabízíme znalecké posudky v oboru zdravotnictví či odvětví anestezie, resuscitace a intenzivní medic..
Urologické ordinace a pracoviště Doc. MUDr. Ivan Kawaciuk, CSc.  (PrahaProvozujeme urologickou ordinaci.
Praktičtí lékaři pro děti a dorost Doc. MUDr. Ivan Novák, CSc.  (Provoz ordinace praktického lékaře pro děti a dorost.
Znalci v oboru zdravotnictví Doc. MUDr. Ivana Dvořáčková Dr. Sc.  (Hradec KrálovéNabízím služby znalce v oboru zdravotnictví se specializací na soudní lékařství.
Interní ordinace a pracoviště doc. MUDr. Ivo Šimek, CSc.  (OlomoucNabídka služeb interní ordinace.
Zdravotnická zařízení doc. MUDr. Jan Kvasnička, CSc.  (PrahaProvoz ambulance pro choroby vnitřní a krve.
Ordinace a pracoviště plastické chirurgie Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.  (PrahaPlastický chirurg a vedoucí lékař Kliniky Esthé,a.s., je přednostou Kliniky plastické chirurgie FN N..
Interní ordinace a pracoviště Doc. MUDr. Jan Sitar, CSc.  (KuřimProvoz interní ordinace.
Chirurgické ordinace a pracoviště doc. MUDr. Jaroslav Čermák, CSc.  (PrahaProvoz chirurgické ambulance a proktologické poradny. Poskytujeme ambulantní léčbu hemoroidů.
Znalci v oboru zdravotnictví Doc. MUDr. Jaroslav Feyereisl, CSc.  (PrahaNabízím služby znalce v oboru zdravotnictví se specializací na porodnictví a gynekologii.
Zdravotnická zařízení Doc. MUDr. Jaroslav Homola, CSc.  (Ústí nad LabemProvoz kardiologické ordinace.
Neurologické ordinace a pracoviště Doc. MUDr. Jaroslav Opavský, CSc.  (OlomoucNabízím služby odborného lékaře neurologie.
Stomatologické ordinace a pracoviště doc. MUDr. Jaroslav Racek, CSc.  (PrahaProvoz stomatologické ordinace. Zaměřuji se na ortodoncii a stomatochirurgii.
Zdravotnická zařízení doc. MUDr. Jevgenia Truhlářová, CSc.  (Hradec KrálovéSamostatná ordinace praktického lékaře pro dospělé.
Znalci v oboru zdravotnictví Doc. MUDr. Jiří Hovorka, CSc. - znalec z oboru zdravotnictví  (PrahaNabízím služby znalce v oboru zdravotnictví se specializací na neurologii. Poskytuji konzultace v ne..
Znalci v oboru zdravotnictví doc. MUDr. Jiří Chaloupka, CSc.  (Hradec KrálovéNabízím služby znalce v oboru zdravotnictví se specializací na úrazy a nemoci z povolání.
Kardiologické ordinace a pracoviště Doc. MUDr. Jiří Widimský, CSc.  (PrahaPoskytuji interní a kardiologické poradenství.
Stomatologické ordinace a pracoviště doc. MUDr. Jiří Zemen Ph.D.  (PlzeňProvoz zubní ordinace - zubní lékařství, diagnostika a léčba onemocnění čelistních kloubů, ústní chi..
Praktičtí lékaři pro dospělé doc. MUDr. Josef Dolenský, CSc.  (PrahaOrdinace praktického lékaře pro dospělé.
Kožní ordinace a pracoviště Doc. MUDr. Karel Ettler, CSc.  (Kostelec nad OrlicíProvozuji ordinaci kožního lékaře.
Znalci v oboru zdravotnictví doc. MUDr. Karel Hynek, CSc.  (PrahaNabízím služby znalce v oboru zdravotnictví se specializací na psychologii.
Zdravotnická zařízení doc. MUDr. Lubomír Rotta, CSc.  (PrahaProvoz gynekologické ordinace.
Ortopedické ordinace Doc. MUDr. Luboš Hrazdira, CSc.  (BrnoProvoz ortopedické ambulance.
Gynekologické ordinace a pracoviště doc. MUDr. Lukáš Rob, CSc.  (PrahaGynekologická ordinace nabízí komplexní gynekologicko-porodnickou péči. Provádíme ultrazvukové vyšet..
Zdravotnická zařízení Doc. MUDr. Marek Ľubušký, Ph.D.  (OlomoucNabízím služby lékaře specialisty a pedagoga. Provádím prenatální diagnostiku a gynekologickou opera..
Kožní ordinace a pracoviště doc. MUDr. Marie Nožičková, CSc.  (Jablonné nad OrlicíProvozuji kožní ordinaci se zaměřením na fotochemoterapii.
Neurologické ordinace a pracoviště doc. MUDr. Miluše Havlová, CSc.  (PrahaProvozuji neurologickou ordinaci pro děti a dospělé.
Ortodoncie doc. MUDr. Olga Jedličková, CSc.  (BrnoProvozuji ortodontickou ambulanci.
Stomatologické ordinace a pracoviště Doc. MUDr. Pavel Poleník  (PlzeňNabídka služeb a péče lékaře stomatologa.
Ostatní doc. MUDr. Pavel Seeman  (PrahaOrdinace genetického lékařství.
Dentální hygiena Doc. MUDr. Pavlína Černochová, Ph.D., CERCE s.r.o.  (BrnoProvoz ordinace odborného lékaře v oboru ortodoncie a dentální hygieny.
Alergologické ambulance Doc. MUDr. Petr Čáp, PhD.  (PrahaProvozování alergologické ambulance a klinické imunologie včetně vnitřního lékařství.
ORL ordinace a pracoviště Doc. MUDr. Petr Kučera, CSc.  (KyjovProvoz ordinace ušního, nosního a krčního lékaře. Nabídka vyšetření sluchu, léčby chrápání, nastřelo..
Alergologické ordinace a pracoviště Doc. MUDr. Petr Panzner, CSc.  (PlzeňProvoz alergologicko - imunologické ordinace.
Neurologické ambulance Doc. MUDr. Petr Vondráček, Ph.D.  (BrnoProvoz privátní specializované ambulance pro neurologii a dětskou neurologii.
Lékařské ordinace a pracoviště doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc.  (PrahaSpecialista v oblasti stomatologie, stomatochirurgie, implantologie, laserová medicína, dermatologie..
Chirurgické ordinace a pracoviště doc. MUDr. Stanislav Šimek, CSc.  (PrahaProvozování chirurgické ambulance. Provádíme klinická vyšetření, ošetření ran, popálenin a úrazů, po..
Cévní chirurgie doc. MUDr. Teodoz Suchý, DrSc.  (Jičín
Interní ordinace a pracoviště Doc. MUDr. Václav Bazika, CSc.  (PrahaProvozuji ordinaci interního lékařství.
Radiodiagnostické ordinace a pracoviště doc. MUDr. Václav Šimonovský, CSc.  (PříbramProvádění ultrazvuku a sonografie - rozsáhlé spektrum vyšetření, především břicha, měkkých tkání vče..
Neurologické ordinace a pracoviště Doc. MUDr. Věra Pěničková, CSc.  (OlomoucProvozujeme neurologickou ordinaci. Poskytujeme poradenství v oblasti myoskeletální medicíny, léčby ..
Znalci v oboru zdravotnictví Doc. MUDr. Vladimír Lonský Ph.D.  (OlomoucNabízím služby znalce v oboru zdravotnictví se specializací na kardiochirurgii a mimotělní oběh.
Gastroenterologická ordinace a pracoviště Doc. MUDr. Vladislav Krtek, CSc.  (PrahaProvoz poradny pro choroby jater a trávícího ústrojí.
Interní ordinace a pracoviště doc. MUDr. Vlasta Seidlová, CSc.  (OlomoucOrdinace vnitřního lékařství.
Ortopedické ordinace Doc. MUDr. Zbyněk Rozkydal, Ph.D.  (Slavkov u BrnaProvozujeme ortopedickou ambulanci.
Ambulance interních oborů doc. MUDr. Zdeněk Fryšák, CSc.  (OlomoucProvoz interní ambulance.
Znalci v oboru zdravotnictví doc. MUDr. Zdeněk Gregor, CSc.  (BrnoNabízím služby znalce v oblasti zdravotnictví. Zaměřuji se na všeobecnou a cévní chirurgii.
Ostatní doc. MUDr. Zdeňek Gregor, CSc.  (BrnoNabídka služeb soudního znalce v oboru všeobecné a cévní chirurgie. Provádění znaleckých posudků pro..
Dětské kardiologické ordinace Doc. MUDr. Zdeněk Trefný, CSc.  (PrahaDětský kardiolog a pediatr.
Praktičtí lékaři pro dospělé doc. MUDr. Zdeněk Volný  (PrahaProvoz ordinace praktického lékaře a dermatologa.
Gynekologické ordinace a pracoviště Doc.MUDr. Vojen Güttner, CSc.  (PrahaProvoz gynekologické a porodnické ordinace a klinické onkologie.
Rehabilitace Doc.MUDr.Vladimír Kříž, s.r.o.  (Kostelec nad Černými LesyProvoz centra medicínské rehabilitace.
Praktičtí lékaři pro dospělé DOKTORKA s.r.o. - MUDr. Dagmar Karásková  (Mladá BoleslavOrdinace praktické lékařky pro dospělé.

2 A B C D E F G H I J K L M N O P R s T U Ú V x Y Z Ž 

 
 


Při cestě na Slovensko využijte katalog slovenských lékařů lekari.azkatalog.eu | Seznam lékařů na Slovensku | Další odkazy
   (c) 2010-2024 Lékaři v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.