Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Katalog dle abecedy

2 A B C D E F G H I J K L M N O P R s T U Ú V x Y Z Ž 


Ostatní Obecně prospěšná společnost MATEŘSTVÍ prim. MUDr. Jaroslava Nachtigala  (SlanýSpolečnost zajišťuje prohloubení spolupráce zdravotnických zařízení, rodiny, orgánů státní správy, o..
Poradenství v oblasti výživy Obezita-Ormiga, s.r.o. - MUDr. Robin Urbánek  (ZlínProvoz výživové poradny. Poskytování analýzy tělesného složení. Nabídka měření podílu svalové a tuko..
Oční ordinace a pracoviště Oční ambulance - MUDr. Marcela Vyvijalová - Ocumed s.r.o.  (Moravská OstravaOdborná oční ambulance s moderními přístroji poskytuje: vyšetření očí, vstupní a preventivní prohlíd..
Oční ambulance Oční ambulance Most - MUDr. Jan Paneš  (MostProvoz oční ambulance pro děti i dospělé.
Oční ordinace a pracoviště Oční ambulance MUDr. Iveta Hlinková  (Trhové SvinyProvoz oční ordinace.
Oční ambulance Oční ambulance MUDr. Jitřenka Konečná, s.r.o.  (BrnoProvoz oční ambulance. Provádíme měření zraku a vyšetření refrakčních vad, předpis brýlí, vyšetřován..
Oční ambulance Oční ambulance MUDr. Kovačíková, s.r.o.  (Bystřice pod HostýnemProvádíme preventivní oční vyšetření, měření dioptrií a nitroočního tlaku, kontaktní čočky, operace ..
Oční ambulance Oční ambulance Optomedic DD s.r.o. – MUDr. Jana Dvořáková  (ŠumperkAkreditovaná oční ordinace zajišťuje kompletní péči pro dospělé i děti - ortoptika. Provádíme drobné..
Oční ambulance Oční ambulance Vidente s.r.o. - MUDr. Alena Jarošová  (PrahaProvoz oční ordinace pro děti a dospělé.
Oční ordinace a pracoviště Oční centrum MUDr. Bártíkové, s.r.o.  (JihlavaProvoz oční ordinace.
Ostatní Oční centrum MUDr. Pilečkové, s.r.o.  (České BudějoviceNabídka služeb oční optiky.
Oční ordinace a pracoviště Oční lékařka MUDr. Helena Laštůvková, s.r.o.  (ŽatecProvozujeme oční ordinaci. Provádíme komplexní vyšetření zraku a preventivní prohlídky. Zabýváme se ..
Oční ordinace a pracoviště OČNÍ LÉKAŘSTVÍ MUDr. BLANKA PIVCOVÁ, s.r.o.  (Jičín
Oční ordinace a pracoviště Oční ordinace MUDr. Blanka Dienstbierová, s.r.o.  (PrahaProvoz ordinace odborného lékaře oftalmologie.
Oční ordinace a pracoviště Oční ordinace MUDr. Eva Friedová, s.r.o.  (PrahaProvoz oční ordinace.
Oční ordinace a pracoviště Oční ordinace MUDr. Lubomír Páter, s.r.o.  (ZlínProvozujeme oční ambulanci. Poskytujeme preventivní a léčebnou péči pro děti i dospělé.
Oční ordinace a pracoviště Oční ordinace MUDr. Poláchová, s.r.o.  (OlomoucProvoz oční ordinace.
Zdravotnická zařízení Oční ordinace MUDr. Šternberská, s.r.o.  (ZlínProvoz oční ordinace.
Oční ordinace a pracoviště Oční ordinace MUDr. Tomáš Kuběna, s.r.o.  (Zlín
Oční ordinace a pracoviště Oční ordinace MUDr. Zbořilová, s.r.o.  (PrahaPoskytuje komplexní oční péči pro pacienty. Spolupracujeme s pojišťovnami Všeobecná zdravotní, Vojen..
Zdravotnická zařízení Oční praxe MUDr. Jitka Kopecká, s.r.o.  (OlomoucProvoz oční ordinace.
Oční ordinace a pracoviště Oční praxe MUDr. Životová, MUDr. Košanová, s.r.o.  (KlatovyPoskytujeme komplexní vyšetření zraku dospělých i dětí, služby estetické dermatologie i aplikaci výp..
Oční kliniky Odborná oční ambulance - MUDr. Stanislava Goldefusová  (VsetínProvozování všeobecné oční ambulance se zaměřením na šilhavost a tupozrakost. Ošetření drobných pora..
Praktičtí lékaři pro dospělé Ordinace DUO  (Nové Město na MoravěProvoz ordinace praktického lékaře pro dospělé. Poskytujeme preventivní, diagnostickou, léčebnou péč..
Zdravotnická zařízení Ordinace duševního zdraví MUDr. Pavla Zechová, s.r.o.  (HanušoviceProvoz psychiatrické ordinace.
Zdravotnická zařízení Ordinace MUDr. František Škubal, s.r.o.  (ZlínProvoz ordinace praktického lékaře pro dospělé.
Zdravotnická zařízení Ordinace MUDr. P. Keller, s.r.o.  (Velký ÚjezdProvoz ordinace praktického lékaře pro dospělé.
Zdravotnická zařízení Ordinace MUDr. Pavel Janečka s.r.o.  (Stará Ves nad OndřejnicíProvoz ordinace praktického lékaře pro dospělé.
Praktičtí lékaři pro dospělé Ordinace PL MUDr. Zdenka Korbová, s.r.o.  (KladnoProvoz ordinace praktického lékaře pro dospělé. Poskytujeme preventivní, diagnostickou, léčebnou péč..
Praktičtí lékaři pro dospělé Ordinace praktického lékaře  (Provoz ordinace praktického lékaře pro dospělé. K dispozici máme EKG, přístroj k průkazu CRP, okultn..
Praktičtí lékaři pro dospělé Ordinace praktického lékaře  (KarvináOrdinace praktického lékaře pro dospělé. Léčebnou a preventivní péči nabízím také pro dorost. Provád..
Zdravotnická zařízení Ordinace praktického lékaře MUDr. Eva Kopečná, s.r.o.  (ProstějovProvoz praktického lékaře pro dospělé.
Praktičtí lékaři pro dospělé Ordinace praktického lékaře MUDr. Macháčková Dalibora, s.r.o.  (Šenov u Nového JičínaProvoz ordinace praktického lékaře pro dospělé.
Zdravotnická zařízení Ordinace praktického lékaře MUDr. Růžena Zavadilová, s.r.o.  (Nový BohumínProvoz ordinace praktického lékaře pro dospělé.
Zdravotnická zařízení Ordinace praktického lékaře MUDr.Šimíčková s.r.o.  (OdryProvoz ordinace praktického lékaře pro dospělé.
Alternativní medicína a léčitelé Ordinace pro akupunkturu  (TáborProvoz ordinace pro akupunkturu dětí i dospělých.
Praktičtí lékaři pro děti a dorost Ordinace U Sluníčka - MUDr. Ivana Kadlecová  (Klášterec nad OhříOrdinace praktického lékaře pro děti a dorost. Poradna pro kojící matky. Provádění očkování a přeočk..
Ambulance ušní, nosní, krční ORL a OČNÍ Mudr. Jana Huňová  (PrahaUšní, nosní, krční ordinace poskytuje komplexní léčbu ušních, nosních a krčních onemocnění, poruch s..
Oční ambulance ORL a OČNÍ Mudr. Jana Huňová  (PrahaOční ordinace poskytuje komplexní péči (brýle, diagnostika, léčba chorob sítnice, zeleného zákalu, š..
ORL ordinace a pracoviště ORL Bruntál - MUDr. Petr Vocelka  (Bruntál
Zdravotnická zařízení ORL Hřebenka, s.r.o. - MUDr. Miroslava Pitoňáková  (Nový BorProvozujeme ušní, nosní a krční ambulanci.
ORL ordinace a pracoviště ORL Modrý pavilon Ostrava MUDr. Jan Hradil  (OstravaProvozujeme ORL ambulanci. Nabízíme diagnostiku, prevenci a léčbu ušních, nosních a krčních nemocí. ..
ORL ordinace a pracoviště ORL specialista, s.r.o.  (PrahaPoskytujeme léčebně preventivní péči, konzultace a indikace k operacím pro děti i dospělé. Disponuje..
Ortodoncie OrthoHelp  (KladnoOrdinace odborného lékaře ortodontisty. Ortodoncie je léčba nepravidelností v postavení zubů a čelis..
Ortopedické ordinace Orthopedia s.r.o. - MUDr.Josef Mráček  (Praha
Dentální hygiena ORTODONCIE - MUDr. L. Jedličková, s.r.o.  (Veverská BítýškaProvozujeme ortodontickou praxi. Léčíme nepravidelnost chrupu. Nabízíme fixní a snímací rovnátka pro..
Dentální hygiena Ortodontická ordinace MUDr. Kateřina Utíkalová, Geodental s.r.o.  (Český TěšínProvozujeme ortodontickou ordinaci pro děti, mládež i dospělé. Nabízíme léčbu fixními aparáty i sním..
Ortopedické ambulance Ortopedická ambulance MUDr. Hoferek, MUDr. Macháček, s.r.o., s.r.o.  (ProstějovProvoz ortopedické ambulance. Specializace na endoprotetiku velkých kloubů, artroskopii a rekonstruk..
Ortopedické ordinace Ortopedická ambulance MUDr. Jiří Sztefek  (Město AlbrechticeProvoz ortopedické ambulance. Komplexní péče v oboru ortopedie. Zajištění sonografie pohybového apar..
Ortopedické ambulance Ortopedická ambulance MUDr. Josef Bojko, s.r.o.  (MohelniceProvoz ortopedické ordinace a ambulance.
Ortopedické ambulance Ortopedická ambulance MUDr. Luboš Galek, s.r.o.  (SokolovZabýváme se léčbou a prevencí chorob pohybového ústrojí. Nabízíme služby v oblasti traumatologie, re..
Ortopedické ambulance ORTOPEDIE - MUDr. Iveta Pivovarová, s.r.o.  (PlzeňProvozujeme privátní ortopedickou ambulanci. Provádíme sonografii dětských kyčlí a magnetoterapii i ..
Ortopedické ordinace ORTOPEDIE MUDr. Martin Dlouhý, s.r.o.  (PrahaPoskytujeme klasickou ortopedickou péči dospělých i dětí, tedy péči o pacienty s bolestmi kloubů, pá..
Ortopedické ordinace ORTOPEDIE MUDr. Petr Kozák, s.r.o.  (Třinecízím služby v oblasti ortopedie a traumatologie. Poskytuji poradenství a podologickou poradnu. Zajiš..
Ortopedické ambulance ORTOPEDIE MUDr. Petr Řehoušek, s.r.o.  (České BudějoviceProvoz ortopedické ambulance.
Radiodiagnostické ordinace a pracoviště Osteologické centrum - MUDr. MVDr. Jan Šlesinger  (BrnoOsteologie, interna, nefrologie, rehabilitace. Denzitometrie DXA. Nabízíme komplexní rehabilitaci, e..

2 A B C D E F G H I J K L M N O P R s T U Ú V x Y Z Ž 

 
 


Při cestě na Slovensko využijte katalog slovenských lékařů lekari.azkatalog.eu | Seznam lékařů na Slovensku | Další odkazy
   (c) 2010-2024 Lékaři v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.