Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Katalog dle abecedy

2 A B C D E F G H I J K L M N O P R s T U Ú V x Y Z Ž 


Stomatologické ordinace a pracoviště Pave Dent - MUDr. Šárka Pavelková  (JeseniceProvozujeme zubní ordinaci, nabízíme bezbolestné stomatologické ošetření za využití moderních přístr..
Praktičtí lékaři pro děti a dorost PEDICLIN - MUDr. Jarmila Blažková  (PrahaProvozuji ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Poskytuji preventivní prohlídky, povinné i ..
Ostatní Pension Centrum  (Nabídka ubytování a stravování v penzionu. Možnost využití školami, či organizacemi pro hromadné záj..
Ostatní Penzion Josefův dvůr  (Nabízíme ubytování ve dvou apartmánech s celkovou kapacitou 8 osob umístěných v 1.patře se samostatn..
Rehabilitační ordinace a pracoviště PhDr. MUDr. Miroslav Krejčíř  (LuhačoviceProvoz ordinace rehabilitačního lékaře a homeopata.
Ordinace a pracoviště plastické chirurgie Plastická a estetická chirurgie MUDr. Patrik Richtr, s.r.o.  (PlzeňProvozujeme pracoviště plastické, estetické a rekonstrukční chirurgie. Provádíme zvětšení, zmenšení ..
Ordinace a pracoviště plastické chirurgie Plastická a estetická chirurgie, MUDr. Igor Stupka  (BrnoSpecializace na plastickou a estetickou chirurgii. Provádíme operace očních víček, ušních boltců, fa..
Ostatní Plastická a estetická chirurgie, MUDr. Ivan Justan  (Brno
Ostatní PLASTICKÁ ESTETICKÁ CHIRURGIE MUDr. Tomáš Kydlíček, s.r.o.  (PlzeňPlastická estetická chirurgie - provádíme kosmetické operace očních víček, boltců, nosu a obličeje, ..
Ordinace a pracoviště plastické chirurgie PLASTICKÁ CHIRURGIE - MUDr. M. Šamudovský, s.r.o.  (PrahaPoskytujeme komplexsní služby v oblasti estetické a plastické chirurgie. Provádíme operace obličeje,..
Ostatní Plastická chirurgie Praha - MUDr. Tomáš Doležal  (PrahaNabízíme kompletní spektrum zákroků plastické a estetické chirurgie. Nabízíme operace na odstáté bol..
Praktičtí lékaři pro děti a dorost PLDD Novodvorská - MUDr. Monika Hudečková  (Frýdek-MístekProvoz ordinace praktického lékaře pro děti a dorost.
Plicní ambulance Plicní ambulance MUDr. Jana Slapničková, s.r.o.  (Brno
Ostatní POHODA - MUDr. Jiřina Šilhánková  (ProstějovProvozujeme studio permanentního make-upu.
Stomatologické laboratoře Poliklinika MUDr. Rudolfa Kropáče - Stomatologická labolatoř  (BrnoProvoz zubní laboratoře.
Lékařské ordinace a pracoviště Poradna pro infekční nemoci  (Ústí nad LabemNabídka služeb lékaře se zaměřením na infekční nemoci.
Gynekologické ordinace a pracoviště PORGY MUDr. Slezák s.r.o.  (OstravaProvozujeme gynekologickou ordinaci. Poskytujeme kompletní těhotenskou předporodní péči. Provádíme d..
Ordinace a pracoviště pracovního lékařství Pracovní lékařstvi - MUDr.Michal Trmal  (ChomutovPracovní lékařství nabízí preventivní prohlídky zaměstnanců, audio, spirometrie, pletyzmografie a ch..
Zdravotnická zařízení PRAKTICKÁ LÉKAŘKA MUDr. Olga JANOCHOVÁ s.r.o.  (BruntálProvoz ordinace praktického lékaře pro dospělé.
Praktičtí lékaři pro děti a dorost Praktická lékařka pro děti a dorost  (TrutnovOrdinace praktického lékaře pro děti a dorost.
Praktičtí lékaři pro dospělé Praktické lékařství MUDr. Bendová, s.r.o.  (PrahaProvozujeme ordinaci praktického lékaře pro dospělé.
Praktičtí lékaři pro dospělé Praktický lékař  (BřeclavProvozování ordinace praktického lékaře pro dospělé. Poskytujeme preventivní prohlídky, běžnou léčeb..
Praktičtí lékaři pro dospělé Praktický lékař a internista MUDr. Igor Šimek  (MikulovProvoz interní a všeobecné ambulance.
Zdravotnická zařízení Praktický lékař MUDr. Ilona Macháčková, s.r.o.  (OlomoucProvoz ordinace praktického lékaře pro dospělé.
Praktičtí lékaři pro dospělé Praktický lékař MUDr. Pavel Čížek a MUDr. Dagmar Čížková, s.r.o.  (České BudějoviceProvoz ordinace praktického lékaře pro dospělé.
Praktičtí lékaři pro dospělé Praktický lékař Praha s.r.o. - MUDr. Ilona Sedláčková  (PrahaPraktický lékař poskytuje jako 1. ambulance on-line objednací systém. Nabízíme on-line registrace, k..
Praktičtí lékaři pro děti a dorost Praktický lékař pro dospělé MUDr. Miroslav Delong, s.r.o.  (LanškrounProvoz ordinace praktického lékaře pro dospělé.
Zdravotnická zařízení Praktický zubní lékař  (Písek
Ordinace a pracoviště pracovního lékařství Praktikcentrum - MUDr. Eva Makovská  (OlomoucNabízíme komplexní služby privátního praktického lékaře pro dospělé jako je preventivní péče, diagno..
Zdravotnická zařízení PRAKTIKmed MUDr. Čechová, s.r.o.  (PrahaProvoz ordinace praktického lékaře pro dospělé.
Zdravotnická zařízení PRAKTIMED - MUDr. Sobotka, s.r.o.  (OlomoucProvoz ordinace praktického lékaře pro dospělé.
Zdravotnická zařízení PRAKTUM - MUDr. Marek Obrtel, s.r.o.  (Provoz ordinace praktického lékaře pro dospělé.
Ostatní Prim. MUDr. Milada Franců  (BrnoProvozování plastické a estetické chirurgie i korekce. Zaměřujeme se také na plastiky nosních přepáž..
ORL ordinace a pracoviště prim. MUDr. Pavel Navrátil  (OlomoucProvozuji otorinolaryngologickou ambulanci.
Gastroenterologická ordinace a pracoviště Privátní gastroenterologické centrum  (LiberecProvozujeme gastroenterologické centrum. Zajišťujeme endoskopická vyšetření, léčbu hemeroidů, sonogr..
Gynekologické ambulance Privátní gynekologicko porodnická ambulance  (ŽamberkProvozujeme privátní gynekologickou porodnickou ambulanci a ordinaci dětské gynekologie. Nabízíme ul..
Ordinace a pracoviště plastické chirurgie PRIVATNÍ PLASTICKÁ A KOSMETICKÁ CHIRURGIE - MUDr. Jiří Palkovský  (TřinecProvozujeme soukromou plastickou a kosmetickou ordinaci. Provádíme operace břicha, víček, nosu, bolt..
Ordinace a pracoviště plastické chirurgie PRIVATNÍ PLASTICKÁ A KOSMETICKÁ CHIRURGIE - MUDr.Daneš Raška  (TřinecProvozujeme soukromou plastickou a kosmetickou ordinaci. Provádíme operace břicha, víček, nosu, bolt..
Zdravotnická zařízení Privátní psychiatrická praxe  (BerounOrdinace lékaře psychiatrie.
Dentální hygiena Privátní stomatologická praxe - MUDr.Alexandr Ujec  (Brandýs nad Labem-Stará BoleslavProvádíme preventivní stomatologii, dentální hygienu, bělení zubů, estetické výplně, keramické faset..
Zdravotnická zařízení PROBIO MUDr. Vlasta Roubalová  (PrahaNabízíme stomatologickou i rodinnou péči, komplexně, citlivě s osobním přístupem v ordinaci s hudbou..
Gynekologické ordinace a pracoviště prof. MUDr. Evžen Čech, DrSc.  (PrahaNabídka služeb gynekologické ordinace.
ORL ordinace a pracoviště Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.  (PrahaProvozujeme otorhinolaryngologickou ordinaci. Provádíme endoskopická vyšetření, vyšetření poruch slu..
Ortopedické ordinace Prof. MUDr. Jan Poul, CSc.  (HustopečeProvozuji privátní ortopedickou a traumatologickou ordinaci.
ORL ordinace a pracoviště Prof. MUDr. Jaroslav Malý, CSc.  (PoličkaProvozování ordinace odborného specialisty se zaměřením na ORL.
Gynekologické ordinace a pracoviště Prof. MUDr. Jiří Šantavý, CSc.  (Olomouc
Kožní ordinace a pracoviště prof. MUDr. Karel Pizinger, CSc  (TřemošnáProvoz kožní ordinace.
Chirurgické ordinace a pracoviště Prof. MUDr. Karel Teršíp, DrSc.  (PrahaOrdinace lékaře chirurga.
Kardiologické ordinace a pracoviště Prof. MUDr. Lubomír Elbl, CSc.  (BrnoProvoz kardiologické ordinace. Provádíme preventivní i komplexní prohlídky. Stanovujeme a vyhodnocuj..
Gynekologické ordinace a pracoviště Prof. MUDr. Milan Kudela, CSc.  (OlomoucProvozuji gynekologicko-porodnickou ambulanci. Poskytuji prenatální péči o normální a rizikové gravi..
Chirurgické ordinace a pracoviště Prof. MUDr. Miloslav Duda, DrSc.  (OlomoucProvozování chirurgické lékařské ordinace.
Estetická dermatologie prof. MUDr. Pavel Brychta, CSc.  (BrnoProvozování ordinace plastického chirurga. Poskytování služeb estetické chirurgie, laserové chirurgi..
Gynekologické ordinace a pracoviště prof. MUDr. Pavel Calda, CSc.  (PrahaPorodník, gynekolog a genetik.
Onkologické ordinace a pracoviště prof. MUDr. Pavel Klener, DrSc.  (PrahaSamostatná ordinace lékaře specialisty na internu, onkologii a hematologii.
Praktičtí lékaři pro dospělé prof. MUDr. Pavel Kuna, DrSc.  (JaroměřOrdinace praktického lékaře pro dospělé.
Endokrinologické ordinace a pracoviště Prof. MUDr. Ratmír Rath, DrSc.  (PrahaProvoz interní a endokrinologické ordinace.
Dětské kardiologické ordinace prof. MUDr. Václav Chaloupecký, CSc.  (PrahaOrdinace dětské kardiologie.
Praktičtí lékaři pro dospělé Prof. MUDr. Václav Kordač, DrSc.  (RoztokyProvoz samostatné ordinace praktického lékaře pro dospělé.
Znalci v oboru zdravotnictví Prof. MUDr. Vladimír Černý, Ph.D.  (Hradec KrálovéNabízím služby znalce v oboru zdravotnictví se specializací na anesteziologii, resuscitaci a intenzi..
Chirurgické ordinace a pracoviště Prof. MUDr. Vladimír Nahodil, DrSc.  (PrahaProvoz soukromé chirurgické ordinace.
Ortopedické ordinace prof. MUDr. Vratislav Rybka, DrSc.  (PrahaProvozujeme ordinaci ortopedie. Nabízíme komplexní ambulantní péči v oblasti ortopedie a rehabilitac..
Gynekologické ordinace a pracoviště prof. MUDr. Zdeněk Malý, CSc.  (BrnoOrdinace gynekologie a porodnictví.
Ostatní Prof. MUDr. Zdeněk Rušavý, PhD.  (PlzeňPořádáme školení, firemní a osvětové přednášky v oblasti nových diagnostických a léčebných postupů i..
Znalci v oboru zdravotnictví Prof.MUDr Miloš Hájek, DrS  (PrahaNabízím služby znalce v oboru zdravotnictví se specializací na všeobecnou chirurgii, hrudní chirurgi..
Zdravotnická zařízení Prof.MUDr. Michael Houdek,CSc.  (OlomoucProvoz chirurgické ordinace.
Gynekologické ordinace a pracoviště PROKOPEC COP s.r.o.  (České BudějoviceOrdinace ženského lékaře.
Estetická dermatologie Prokopová Moskalyková Rusková Miloslava MUDr.  (PrahaProvozujeme centrum laserové a estetické dermatologie. Odstraňování nežádoucích projevů na kůži, vrá..
Chirurgické ordinace a pracoviště Proktologická ordinace  (PrahaNabídka ambulantní léčby hemoroidů, léčby fisur (trhlin), vyšetření konečníku, krvácení v konečníku,..
Ortopedické ordinace Proorto s.r.o. - MUDr. Miloslav Procházka  (ZnojmoProvádíme komplexní ortopedické vyšetření a komplexní konzervativní léčbu, ultrazvukové vyšetření po..
Zdravotnická zařízení PSYCHIATRICKÁ ORDINACE MUDr. Magdalena Hradílková, s.r.o.  (ZlínProvoz psychiatrické ordinace.
Dětské psychologické a psychiatrické ordinace Psychiatrie a dětská psychiatrie - MUDr. Urbánková, s.r.o.  (OlomoucProvoz psychiatrické ordinace pro děti i dospělé.
Zdravotnická zařízení Psychiatrie MUDr. Fritzová, s.r.o.  (PlzeňProvoz psychiatrické ordinace.
Zdravotnická zařízení PSYCHIATRIE MUDr. Vachutka, s.r.o.  (OlomoucProvoz psychiatrické ordinace.
Stomatologické ordinace a pracoviště Puredent – MUDr. Michal Paulus  (PrahaProvozuji stomatologickou ordinaci. Provádím komplexní vyšetření, preventivní prohlídky, dentální hy..

2 A B C D E F G H I J K L M N O P R s T U Ú V x Y Z Ž 

 
 


Při cestě na Slovensko využijte katalog slovenských lékařů lekari.azkatalog.eu | Seznam lékařů na Slovensku | Další odkazy
   (c) 2010-2024 Lékaři v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.