Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Katalog dle abecedy

2 A B C D E F G H I J K L M N O P R s T U Ú V x Y Z Ž 


Gynekologické ordinace a pracoviště Centrum asistované reprodukce - MUDr. Konstantin Čaplygin  (Frýdek-MístekProvoz gynekologické ordinace zabývající se asistovanou reprodukcí.
Praktičtí lékaři pro děti a dorost Centrum Celostní Péče Fontána, MUDr. Pavla Koželuhová  (PlzeňOrdinace praktické lékařky pro děti a dorost. Provádíme povinná i nadstandardní očkování, biorezonan..
Stomatologické ordinace a pracoviště CENTRUM DENTÁLNÍ PÉČE  (PrahaNabídka estetického stomatologického ošetření, celokeramických korunek, můstků, implantátů a faset, ..
Kožní ambulance CENTRUM ESTETICKÉ MEDICÍNY MUDr. Silvie RAFČÍKOVÁ  (OrlováNabízíme výplně vrásek, zvětšení rtů, depilaci, odstranění žilek, akné, botulotoxin, odstranění znam..
Gynekologické ordinace a pracoviště Centrum gynekologické péče MUDr. Petr Zlámal  (BrnoProvozuji centrum gynekologie. Nabízím kompletní gynekologickou a porodnickou péči. Provádím ultrazv..
Diabetologické ordinace a pracoviště Centrum interní medicíny - diabetologie - MUDr. Both, s.r.o.  (OstravaOrdinace odborného lékaře v oblasti diabetologie a obezitologie. Nabídka poradenství ve výživě a ses..
Poradenství v oblasti výživy Centrum lékařské prevence - MUDr. Lenka Luhanová  (PlzeňSnižování nadváhy pod odborným dohledem. Naučíme Vás správně jíst. Programy jsou zaměřené na hubnutí..
Interní ordinace a pracoviště Centrum netradiční medicíny - MUDr. Karel Kolář  (MělníkInterní a kardiologická ambulance s kompletním vyšetřením. Provádění vyšetření podle principů tradič..
Ostatní Centrum očkování a cestovní medicíny  (Hradec KrálovéProvoz centra očkování a cestovní medicíny. Pořádání přednášek. Nabízíme očkování všemi v ČR dostupn..
Zdravotní poradny Centrum preventivní medicíny  (České BudějoviceProvádíme nadstandardní vyšetření srdce a rakoviny nejen pomocí speciálních přístrojů. Nabízíme konz..
Dietologické poradny centrum pro úpravu váhy  (StrakoniceNabídka poradenství v oblasti hubnutí.
Ostatní Centrum přírodní medicíny  (Benešov nad PloučnicíNabídka přírodní medicíny, metody podle MUDr. Jonáše. Poskytuji posílení imunity, řešení chronických..
Ostatní Centrum zdravého pohybu - MUDr. Alena Kačinetzová  (PrahaNabízíme kurzy pilates, jógy a cvičení Čchi-kung.
Rehabilitace Centrum zdravého pohybu - MUDr. Alena Kačinetzová  (PrahaProvozujeme rehabilitační středisko. Nabízíme zdravotní cvičení pro seniory, pohybové kurzy pro děti..
Alternativní medicína a léčitelé Centrum zdraví a regenerace REVITAL  (JaroměřSnažíme se odstranit bolesti hlavy, zad, kloubů či pohybového ústrojí, chronickou únavu a nedostatek..
Ostatní CK PLANETA - MUDr. Petr Paszek  (OstravaCestovní kancelář touroperátor specializující se na potápěčské pobytové zájezdy i potápěčská safari ..
Ortopedické ordinace CZ SESTREA Olomouc, s.r.o.  (OlomoucProvozujeme ordinaci odborného lékaře ortopedie.

2 A B C D E F G H I J K L M N O P R s T U Ú V x Y Z Ž 

 
 


Při cestě na Slovensko využijte katalog slovenských lékařů lekari.azkatalog.eu | Seznam lékařů na Slovensku | Další odkazy
   (c) 2010-2024 Lékaři v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.