Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Katalog dle abecedy

2 A B C D E F G H I J K L M N O P R s T U Ú V x Y Z Ž 


Dětské kardiologické ordinace Kardiologická ambulance Řevnice  (ŘevniceProvozujeme kardiologickou ambulanci. Provádíme angiologická, ultrazvuková a zátěžová vyšetření, EKG..
Zdravotnická zařízení Kardiologické centrum MUDr. Janky Škrobákové, s.r.o.  (PrahaProvozování kardiologického centra. Nabídka komplexní zdravotní péče v oblasti prevence, diagnostiky..
Kardiologické ordinace a pracoviště Kardiologie MUDr. Michaela Rýzlová  (Praha
Praktičtí lékaři pro děti a dorost KARPEDIA, s.r.o. - MUDr. Vojtěch Šterzl  (PrahaProvozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost. Poskytujeme preventivní a léčebnou péči o..
Diabetologické ordinace a pracoviště Klinická výživa- MUDr. Zuzana Kala Grofová  (PardubiceProvozování dietologické ordinace a poradny pro redukci hmotnosti. Mezi mé poskytované služby také p..
Ostatní Klub Diana  (PrahaNabízíme redukční kurzy zdravého hubnutí, relaxačně redukční pobyty v tuzemsku i zahraničí. Zajišťuj..
Zubní ambulance KOKAISL RADEK MUDr.  (PrahaNabízíme milý vstřícný přístup pro všechny. Jsem zubní lékař zaměřený na ortodoncii.
Praktičtí lékaři pro děti a dorost Konrad Karim Siala, MUDr. Ing. Ph.D., MSc.  (PlzeňNabízím služby praktického lékaře pro děti a dorost. Provádím preventivní vyšetření a následnou léčb..
Ostatní Kosmetický laser - MUDr. Michal Trmal  (ChomutovLaserová kosmetika Vám nabízí výkony trvalá epilace laserem Gentlelase USA všech partií, ošetříme i ..
Estetická dermatologie Kosmetický Salon Kalmia - MUDr. Jana Bucková  (TáborNabízím kompletní kosmetické služby. Provádím přístrojovou lymfodrenáž, rollerovou mezoterapii, odst..
Kožní ordinace a pracoviště Kožní ambulance - MUDr. Zajac, s.r.o.  (KroměřížProvoz kožní ordinace.
Kožní ordinace a pracoviště Kožní ordinace - MUDr. Andrea Vocilková, spol. s r.o.  (PrahaNabízím diagnostiku kontaktních alergií a provádím drobné dermatochirurgické zákroky.
Zdravotnická zařízení KROMDENT spol. s r.o. - MUDr. Eduard Vojta  (KroměřížProvoz stomatologické ordinace.
Praktičtí lékaři pro děti a dorost KUNSTÝŘOVÁ Kateřina MUDr.  (PrahaNaše ordinace poskytuje léčebnou a preventivní péči dětem od 0 do 19 let. Všechnu léčebnou péči, pre..

2 A B C D E F G H I J K L M N O P R s T U Ú V x Y Z Ž 

 
 


Při cestě na Slovensko využijte katalog slovenských lékařů lekari.azkatalog.eu | Seznam lékařů na Slovensku | Další odkazy
   (c) 2010-2024 Lékaři v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.