Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Česká republika - Praha (9) - Brno (6) - Plzeň (4) - Olomouc (3) - Tábor (1) - Smidary (1) - Pardubice (1) - Opava (1) - Most (1) - Liberec (1) - Letovice (1) - Kroměříž (1) - Kralupy nad Vltavou (1) - Jirkov (1) - Jičín (1) - Hulín (1) - Hranice (1) - Hradec Králové (1) - Havířov (1) - Bruntál (1)

Estetická dermatologie

MUDr. Věra Felixová
Estetická dermatologie
Kralupy nad Vltavou
Nerudova 686/18, 27801 Kralupy nad Vltavou
MUDr. Olga Maršálková
Provoz dermatovenerologické ordinace se specializací na léčbu kožních a pohlavních chorob a řešení problémů s vráskami pomocí botoxu.
Brno
Příkop 838/6, 60200 Brno, Zábrdovice
MUDr. Miloš Bočan
Provoz kožní ordinace.
Most
Barvířská 495, 43401 Most
MUDr. Ondřej Šeda
Provozuji ordinaci odborného lékaře dermatologa.
Praha
Blanická 922/25, 12000 Praha, Vinohrady
MUDr. Eva SLÁMOVÁ - ordinace pro choroby kožní a pohlavní
Provozujeme samostatnou ordinaci lékaře specialisty - pro choroby kožní a pohlavní. Zabýváme se dermatovenerologií, kosmetickými operacemi. Využíváme dermatoskop, odstraňujeme znaménka.
Praha
Revoluční 765/19, 11000 Praha, Staré Město
Kosmetický Salon Kalmia - MUDr. Jana Bucková
Nabízím kompletní kosmetické služby. Provádím přístrojovou lymfodrenáž, rollerovou mezoterapii, odstranění žilek i pigmentace pomocí laseru. Dále zajišťuji vakuovou mikrodermabrazi a chemický peeling.
Tábor
Krátká 917, 39002 Tábor
MUDr. Jana Kreisslová
Provádím vyšetření kůže a následnou léčbu. Nabízím laserové terapie, lymfatické drenáže či chemické peelingy a botulotoxin. Realizuji odstraňování bradavic, rozšířených žilek a fibromů, čištění problematické pleti a permanentní depilaci. Prodávám kompresivní punčochy.
Jirkov
Nerudova 768, 43111 Jirkov
MUDr. Šárka Běrská
Provádíme aplikace botulotoxinu, zvětšení rtů, modelace obličejových kontur, neinvazivní lifting, odstranění nadměrného pocení, akupunkturu, výplně vrásek, peeling a mezoterapii.
Opava
Podvihovská 156/16, 74770 Opava, Komárov
MUDr. Diana Vyorálková
Provoz kožní ordinace. Zaměřujeme se na estetickou dermatologii, chemický peeling, fototerapii, mezoterapii, gelové laserové masky a další. Specializujeme se také na odstranění znamének excisí průbojníkem, odstranění nežádoucích kožních výrůstků a hemangiomů elektrokauterem a jiné služby.
Havířov
Mládežnická 1563/9, 73601 Havířov, Podlesí
MUDr. Ivo Partl
Provozujeme ordinaci kožního lékaře. Zajišťujeme léčbu bércových vředů, lupénky, ekzémů, akné, plísní a jiných kožních onemocnění. Nabízíme laserovou korekci vrásek a jizev, odstraňování bradavic, pih a mateřských znamének, trvalou laserovou epilaci či chemický peeling.
Jičín
Na Příkopech 62, 50601 Jičín, Holínské Předměstí
Ústav lékařské kosmetiky MUDr. Janka Přikrylová
Nabízíme odbornou lékařskou poradnu pro nemocnou i zdravou pleť, odstranění tetování, nádorků, znamének, bradaviček, jizev a rozšířených žilek na obličeji a nohou, korekci víček nebo epilaci chloupků v obličeji. Aplikujeme výplně vrásek. Nastřelujeme náušnice.
Brno
Divadelní 616/4, 60200 Brno-město
MUDr. Martina Krejčířová
Provozujeme ordinaci dermatovenerologie. Provádíme omlazení pleti vyhlazením mimických vrásek použitím fillerů. Nabízíme chemický peeling, aplikujeme kolagen mikrojehličkami pomocí dermarolleru. Zajišťujeme fototerapii.
Letovice
Tyršova 489/8, 67961 Letovice
MUDr. Jiřina Procházková
Kožní ordinace zajišťuje poradenství v estetické chirurgii a lékařské kosmetice.
Brno
Velkopavlovická 4310/25, 62800 Brno, Židenice
MUDr. Věra Koudelková
Provozujeme laserové centrum estetické dermatologie. Zajišťujeme léčbu akné, odstraňování rozšířených žilek na obličeji i nohou, odstraňování mateřských znamének, pigmentových skvrn, fototerapii a omlazovací kúry. V relaxačním centru najdete dále floating.
Smidary
U Střediska 100, 50353 Smidary
Prokopová Moskalyková Rusková Miloslava MUDr.
Provozujeme centrum laserové a estetické dermatologie. Odstraňování nežádoucích projevů na kůži, vrásek, projevu stárnutí, rozšířených cévek, jizev, akné, ochlupení. Tvarování rtů a kontur obličeje (tváře, brada, nos), výplně vrásek, jizev. Aplikace botulotoxinu - vrásky, pocení.
Praha
Nové náměstí 1440/2a, 10400 Praha, Uhříněves
Eva Clinic - MUDr. Eva Havlová
Provoz estetického studia.
Hradec Králové
Pospíšilova 1179, 50003 Hradec Králové
Laserové a Kožní centrum s.r.o. - MUDr. Lenka Klechová
Poskytujeme služby v oblasti dermatologie, lymfologie a estetická medicína.
Bruntál
Nádražní 1778/29a, 79201 Bruntál
MUDr. Petra Trojanová
Poskytujeme komplexní služby v dermatovenerologii. Nabízíme služby v estetické a korektivní dermalologii.
Brno
Nádražní 203/16, 60200 Staré Brno
MUDr. Lenka Kunčarová
Provoz ambulance dermatovenerologie. Hlavní náplní naší kožní ambulance je diagnostika a léčba kožních a pohlavních onemocnění. Vyšetřujeme pigmentové naevy dermatoskopem a diagnostikujeme a léčíme přednádorové změny kůže a kožních nádorů.
Kroměříž
náměstí Míru 3287/13, 76701 Kroměříž
MUDr. Václava Pospíšilová s.r.o.
Provoz ordinace kožního lékaře. Provádíme standardní vyšetření, ošetření a výkony v oboru dermatovenerologie, které jsou hrazené zdravotními pojišťovnami. Poskytujeme dermatokosmetické ošetření a korektivní zákroky hrazené pacientem.
Liberec
Lípová 664/2, 46001 Liberec IV-Perštýn
MUDr. Dagmar Kubicová - Aaron Laser
Nabízím vyšetření a léčbu kožních chorob, znamének, estetickou dermatologii a odstranění znamének, bradavic i kožních výrůstků chirurgicky a laserem. Zajišťuji korekci jemných vrásek, chemický peeling a léčbu atopických ekzémů, jizev, kožních nádorů, akné a lupénky.
Olomouc
tř. Svobody 647/6, 77900 Olomouc
MUDr. Renata Handlová - Estetické centrum Praha
Specializujeme se na odstranění vrásek aplikací botoxu a injekčních implantátů. Provádíme omlazení pomocí mezoterapie, léčbu celulitidy a lipolýzy, chemický peeling i zvětšení rtů. Nabízíme sportovní, rekondiční,anticelulitické a lymfatické masáže.
Praha
Jeremenkova 1835/106, 14000 Praha, Krč
MUDr. Daniela Jablonská
Provozuji kožní ordinaci.
Hranice
Zborovská 1245, 75301 Hranice I-Město
MUDr. Kamila Šormová - Aesthgery estetická plastická chirurgie
Provádění plastické a estetické chirurgie i kosmetických zákroků. Zabýváme se zmenšením, zvětšením a modelací prsů, redukcemi břicha, liposukcí, korekcemi očních víček, nosu a odstálých ušních boltců a zvětšováním rtů.
Plzeň
alej Svobody 659/29, 32300 Plzeň, Severní Předměstí
MUDr. Martina Jansová
Nabízíme laserové operace, estetickou dermatologii, odstranění vrásek, znamének, jizev a kožních defektů. Věnujeme se léčbě akné. Provádíme mezoterapii. Dále nabízíme odstranění nadměrného pocení, injekční kožní výplně, tvarování a zvětšování rtů, chemický peeling a skin resurfacing.
Olomouc
Horní lán 1310/10a, 77900 Olomouc, Nová Ulice
MUDr. Jana Asterová
Provozuji ordinaci estetické dermatologie.
Praha
Škrétova 42/2, 12000 Praha, Vinohrady
MUDr. Pavlína Šťastná
Provoz ordinace estetické medicíny.
Olomouc
Wellnerova 1215/3, 77900 Olomouc, Nová Ulice
MUDr. Milan Junášek
Provozujeme dermatologickou ordinaci. Nabízíme vyšetření a chirurgické odstranění kožních znamének a ošetření vrásek výplněmi a botulotoxinem. Dále odstraňujeme žilky. Vyšetření zajišťujeme v českém i anglickém jazyce.
Praha
Kateřinská 1526/7, 12000 Praha, Nové Město
MUDr. Olga Radochlebová
Provozování dermatovenerologické ordinace a nabídka estetické dermatologie. Poskytování diagnostiky a lečby zánětů pohlavních orgánů či močových cest u mužů i žen. Dále ošetření vrásek a nadměrného pocení, aplikace kyseliny hyaluronové či odstranění mateřských znamének.
Praha
Revoluční 765/19, 11000 Praha, Staré Město
prof. MUDr. Pavel Brychta, CSc.
Provozování ordinace plastického chirurga. Poskytování služeb estetické chirurgie, laserové chirurgie a korektivní dermatologie. Provádíme robotickou transplantaci vlasů, která nevyžaduje odběr pruhů kůže a nezanechává tudíž viditelné jizvy. Provádíme liposukci a operaci odstátých boltců.
Brno
Hlinky 48/122, 60300 Brno, Pisárky
MUDr. Magdalena Horáková
Specializované pracoviště, odstraňujeme křečové žíly všech typů metodou ambulantní flebektomie bez hospitalizace a bez narkózy. Léčíme bércové vředy novou metodou, provádíme rozšířeně sklerotizaci žil a prevence. Žilní systém vyšetřujeme ultrazvukem.
Praha
Holečkova 3107/70, 15000 Praha, Smíchov
MUDr. Mojmír Müller- estetická dermatologie s.r.o.
Diodovými lasery odstraníme ochlupení (epilace, depilace), cévky, pigmentace, tetování. Neinvazivně omladíme pleť (radiofrekvence, akustická rázová vlna). Vyhladíme vrásky (Botox, Dysport, výplňové materiály, chemický peeling). Ošetříme akné, jizvy, znamínka. Tvarujeme postavu ultrazvuk. liposukcí.
Brno
Vodní 985/21, 60200 Staré Brno
MUDr Milan Junášek, s.r.o.
Provoz ordinace se zaměřením na dermatologii.
Praha
Kateřinská 1526/7, 12000 Praha, Nové Město
MUDr. Miroslav Dolejš
Nabízíme služby plastické a estetické chirurgie. Zajišťujeme zvětšení, zmenšení i modelaci prsou, operace oční víček, nosu i odstátých ušních boltců, face lifting, liposukce, redukce kožnětukových nadbytků, labioplastiky, obřízky, korekce jizev z kosmetických důvodů i operace zarůstajících nehtů.
Plzeň
Francouzská třída 2080/4, 32600 Plzeň, Východní Předměstí
MUDr. Michal Sviták
Provádíme plastické a estetické operace také na splátky. Nabízíme operaci očních víček, odstátých ušních boltců a operaci nosu. Provádíme zvětšení prsou. Zaměřujeme se také na liposukce.
Plzeň
alej Svobody 923/80, 32300 Plzeň, Severní Předměstí
MUDr. Zbyněk Kraus
Provádím fotodepilaci.
Plzeň
Břeclavská 959/2, 32300 Plzeň, Severní Předměstí
MUDr. Martin Šorma
Provádíme omlazovací operace, plastiky nosu, odstátých boltců a poprsí, odstraňování znamének z obličeje a krku a léčba jizev z kosmetických důvodů, aplikaci piercingu i labioplastiku.
Pardubice
Smilova 930, 53002 Pardubice, Zelené Předměstí
MUDr. Elena Foltýnová
Provozujeme lékařské centrum laserové epilace. Odstraňujeme ochlupení u žen i mužů na všech částech těla a obličeje včetně intimních míst. Zabýváme se také formováním postavy, odstraněním celulitidy, odstraněním pigmentací a žilek.
Hulín
Tyršova 799, 76824 Hulín

  1  2  9  A  B  C  Č  D  Ď  E  F  G  H  CH  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  Ř  S  Š  T  U  V  W  Y  Z  Ž 

 
 


Při cestě na Slovensko využijte katalog slovenských lékařů lekari.azkatalog.eu | Seznam lékařů na Slovensku | Další odkazy
   (c) 2010-2024 Lékaři v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.