Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Katalog dle abecedy

2 A B C D E F G H I J K L M N O P R s T U Ú V x Y Z Ž 


Praktičtí lékaři pro dospělé MUDr.Irena Homolková  (Jihlava
Praktičtí lékaři pro dospělé Zdravotnické zařízení Píškova - MUDr. Dušková  (PrahaProvoz ordinace praktického lékaře pro dospělé. Ordinace je přístupná také pacientům odkázaným na in..
Ostatní ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové Ostrava-Hrabůvka  (OstravaMateřská škola pro 124 dětí s jídelnou. V současné době má naše mateřská škola 3 standardní třídy a ..
Ostatní ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové Ostrava-Hrabůvka  (OstravaZákladní škola pro 560 žáků s družinou a jídelnou. Vnitřní část školy tvoří přírodní atrium, které ž..
Ostatní ZŠ a MŠ MUDr. Josefa Moravce, Nemojov  (Základní škola pro 40 žáků s družinou a jídelnou.
Ostatní ZŠ a MŠ MUDr. Josefa Moravce, Nemojov  (Mateřská škola pro 38 dětí s jídelnou.
Stomatologické ordinace a pracoviště Zubní centrum MUDr. Filip Král  (České BudějoviceProvozujeme stomatologickou ordinaci. Provádíme všechny výkony konzervační, chirurgické, parodontolo..
Dětské stomatologické ordinace Zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka  (PrahaProvádíme komplexní stomatologickou péči. Klademe důraz na prevenci a dentální hygienu. Nabízíme bez..
Stomatologické ordinace a pracoviště Zubní klinika  (ChomutovProvoz soukromé ordinace praktického lékaře stomatologa. Nabídka preventivní a estetické stomatologi..
Stomatologické ordinace a pracoviště Zubní klinika  (ChomutovProvoz soukromé ordinace praktického lékaře stomatologa. Nabídka preventivní a estetické stomatologi..
Zdravotnická zařízení Zubní ordinace - MUDr. Jiří Boček  (PísekNabídka služeb stomatologické ordinace.
Zubní ambulance Zubní ordinace MUDr. Hana Vaculíková, s.r.o.  (HolešovProvoz zubní ordinace.
Dentální hygiena Zubní ordinace MUDr. Karel Vája, s.r.o.  (LužiceOrdinace praktického lékaře stomatologa. Nabídka bělení zubů, aplikace zubní bižuterie a odstranění ..
Dětské stomatologické ordinace Zubní ordinace Sanident - MUDr. Amir Dizdarevič  (PrahaSoukromá zubní klinika poskytuje komplexní stomatologické služby, šetrné bezbolestné ošetření, krátk..
Dětské stomatologické ordinace Zubní ordinace SchwarzDent - MUDr. Linda Balážová  (PrahaSoukromá stomatologická ordinace zubní poskytuje široké spektrum moderních léčebných postupů dospělý..
Stomatologické ordinace a pracoviště Zubní pohotovostní služba - MUDr. Jana Buzická  (Janovice nad ÚhlavouZubní ordinace pro dospělé a dětské pacienty. Děláme fotokompozitní výplně, metalokeramické a zirkon..
Ostatní Zubní pohotovostní služba - MUDr. Michal Vurm  (HoražďoviceProvoz stomatologické praxe.

2 A B C D E F G H I J K L M N O P R s T U Ú V x Y Z Ž 

 
 


Při cestě na Slovensko využijte katalog slovenských lékařů lekari.azkatalog.eu | Seznam lékařů na Slovensku | Další odkazy
   (c) 2010-2024 Lékaři v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.