Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Česká republika - Praha (16) - Brno (8) - Plzeň (4) - České Budějovice (4) - Třinec (3) - Hradec Králové (2) - Kladno (2) - Jihlava (1) - Jičín (1) - Zlín (1) - Zábřeh (1) - Vysoké nad Jizerou (1) - Uherské Hradiště (1) - Třebíč (1) - Teplice (1) - Prostějov (1) - Pardubice (1) - Ostrava (1) - Olomouc (1) - Moravská Ostrava (1) - Liberec (1) - Domažlice (1) - Dobříš (1) - Čáslav (1) - Břeclav (1)

Ordinace a pracoviště plastické chirurgie

MUDr. Zdenka Talábová
Provozuji ordinaci plastického chirurga.
Hradec Králové
Foerstrova 1607, 50002 Hradec Králové
MUDr. Renata Šípková
Provádíme laserová ošetření, odstranění ochlupení, žilek, bradavic, znamének vyšetřených počítačem a úpravy vrásek i skvrn metodou IPL (intenzivní pulzní světlo a radiofrekvence). Nabízíme ultrazvukovou liposukci a kosmetické operace uší, víček i jizev.
Uherské Hradiště
Pod Svahy 1007, 68601 Uherské Hradiště
MUDr. Milan Matuška
Provozujeme ordinaci plastické chirurgie a korektivní dermatologie. Nabízíme služby v oblasti estetické medicíny. Provádíme biostimulační laserterapii, vyšetřování kožních výrůstků, znamének a nádorů, histologická vyšetření, sklerotizaci, korekci jizev a zákroky úrazové i neúrazové chirurgie.
České Budějovice
Lannova tř. 14/9, 37001 České Budějovice 6
MUDr. Miloslav Votruba
Ambulance plastické chirurgie.
České Budějovice
B. Němcové 585/54, 37001 České Budějovice 7
MUDr. Štefan Forgáč
Nabízím služby plastické chirurgie. Provádím odstranění a řešení jizev, kožních výrůstků, plastiky ruky, nohy či ušních boltců.
Kladno
Gorkého 283, 27201 Kladno
MUDr. Jaroslav Krček
Ordinace ambulantní chirurgie, ortopedie, urologie a traumatologie. Provádění jednodušších plasticko-chirurgických výkonů.
Dobříš
Pražská 38, 26301 Dobříš
MUDr. Martin Kloud
Provoz ordinace plastické chirurgie. Provádím odstranění kožních výrůstků, operace očních víček a nosu, zmenšení, zvětšení i modelace prsou a gynekomastii. Dále se zabývám korekcí podbradku, operací odstátých boltců, převislého břicha a stehen, zvětšením rtů a korekcí ušního lalůčku a vrásek.
Jičín
Bolzanova 512, 50601 Jičín, Valdické Předměstí
MUDr. Aleš Fibír
Provoz ambulance plastické a estetické chirurgie. Provádění chirurgie ruky, plastiky očních víček, modelace ušních boltců, zmenšení a modelace prsů. Nabídka zvětšení prsů, abdominoplastiky, liposukce, face-liftu a brow-liftu a dalších úkonů.
Čáslav
Přemysla Otakara II. 89, 28601 Čáslav-Staré Město
MUDr. Bohumil Zálešák
Provoz ordinace odborného lékaře plastické chirurgie.
Zábřeh
Školská 461/15, 78901 Zábřeh
Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.
Plastický chirurg a vedoucí lékař Kliniky Esthé,a.s., je přednostou Kliniky plastické chirurgie FN Na Bulovce, vedoucím Centra komplexní chirurgické péče o ženy s onemocněním prsu a vedoucím Subkatedry plastické chirurgie IPVZ.
Praha
Na Příkopě 1047/17, 11000 Praha, Staré Město
MUDr. Jiřina Šilhánková
Provozuji ambulanci plastické chirurgie. Nabízím konzultace, aplikacoi botulotoxinu, výplně s obsahem kyseliny hyaluronové a malé chirurgické výkony plastické chirurgie, aplikaci plazmy i dermaroler. Mám smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami.
Prostějov
Marie Majerové 794/2, 79811 Prostějov, Vrahovice
MUDr. Petr Sirotek - estetická a plastická chirurgie
Tvarujeme tělo odsáváním tuku. Provádíme zvětšování rtů, prsů. Provádíme operace obličeje a krku. Plastické operace břicha a modelace prsů. Operujeme nos, oční víčka, odstálé boltce, čelo. Dále operujeme varixy, sklerotizaci.
Kladno
Unhošťská 2533, 27201 Kladno, Kročehlavy
MUDr. Libor Kment - ESTÉ
Provozuji ordinaci plastického chirurga. Nabízím zvětšení prsou, liposukci, odstranění vrásek, labioplastiku a facelifting. Provádím operaci nosu, břicha, víček, rtů, odstátých boltců a nosní přepážky.
Praha
Na Příkopě 1047/17, 11000 Praha, Staré Město
PRIVATNÍ PLASTICKÁ A KOSMETICKÁ CHIRURGIE - MUDr. Jiří Palkovský
Provozujeme soukromou plastickou a kosmetickou ordinaci. Provádíme operace břicha, víček, nosu, boltců, zvětšování a modelace prsů, liposukce, liftingy obličeje a čela. Poskytujeme odborné konzultace.
Třinec
Lesní 511, 73961 Třinec, Staré Město
Plastická a estetická chirurgie MUDr. Patrik Richtr, s.r.o.
Provozujeme pracoviště plastické, estetické a rekonstrukční chirurgie. Provádíme zvětšení, zmenšení i modelaci prsů, úpravu pokleslého břicha, zmenšení malých stydkých pysků, liposukci, operaci poklesu čela, facelifting, úpravu horních i dolních víček, odstálých boltců či zvětšení rtů.
Plzeň
alej Svobody 923/80, 32300 Plzeň, Severní Předměstí
MUDr. Jan Tišer - M-Gate klinika
Centrum estetické a všeobecné chirurgie, ambulantní traumatologie a všeobecného lékařství. Provoz očkovacího centra. Odstraňování kožních převisů v oblasti očních víček, kontraktur v oblasti ruky či mateřských znamínek.
Pardubice
Pernerova 443, 53002 Pardubice, Zelené Předměstí
MUDr. Jiří Šolc - plastická estetická chirurgie, klinika Aestea
Provádíme operace víček, nosu, uší, břicha, liposukci a přenos tuku, facelifting, lifting zevní části obočí, intimní chirurgii a další. Aplikujeme botox a výplňové materiály. Nabízíme zvětšení prsou pomocí silikonových a MPU implantátů, zmenšení, modelaci.
Plzeň
Sokolovská 2035/82, 32300 Plzeň, Bolevec
MUDr. Tomáš Kempný
Provoz ordinace plastického a estetického chirurga se zaměřením na transplantace vlasů, modelace prsou, face-liftingu a operace horních a dolních víček. Provádíme také operace uší, nosu, liposukce, redukce paží, zvětšení prsou, plastiky stěny břišní a aplikujeme kyselinu hyaluronovou a botulotoxin.
Ostrava
Raisova 903/11, 70900 Ostrava, Mariánské Hory
MUDr. Věra Šatánková
Provozuji ordinaci plastické chirurgie. Provádím operace obočí, prsou, čela, nosu, uší břišní stěny a další. Nabízím liposukci.
Praha
Jankovcova 1569/2c, 17000 Praha, Holešovice
MUDr. Patrik Paulis
Služby plastické chirurgie - MUDr. Patrik Paulis je uznávaný plastický chirurg a soudní znalec v oblasti plastické a estetické chirurgie. Díky studiu v Paříži převzal jemný a decentní styl plastiky spočívající v preciznosti a přirozenosti. Je průkopníkem zákroků SILHOUETTE, COMBI LIPO a SCULPTRY.
Praha
Bolzanova 1679/3, 11000 Praha, Nové Město
MUDr. Blahomíra Goldmannová
Provozuji ambulanci plastické a estetické chirurgie.
Zlín
třída Tomáše Bati 5135, 76001 Zlín
MUDr. Ivo Menšík, Ph.D. - BODY klinika plastické chirurgie
Poskytuji služby plastického chirurga, specialisty na plastické operace prsou: zvětšení poprsí (augmentace), zmenšení prsou a modelace, zvětšení prsou vlastním tukem. Dále provádíme liposukce, plastické operace břicha a další zákroky plastické chirurgie.
Brno
Údolní 998/8a, 60200 Brno, Veveří
PRIVATNÍ PLASTICKÁ A KOSMETICKÁ CHIRURGIE - MUDr.Daneš Raška
Provozujeme soukromou plastickou a kosmetickou ordinaci. Provádíme operace břicha, víček, nosu, boltců, zvětšování a modelace prsů, liposukce, liftingy obličeje a čela. Poskytujeme odborné konzultace.
Třinec
Lesní 511, 73961 Třinec, Staré Město
Ambulance estetické medicíny - MUDr. Ilona Pajerová
Provádění zákroků v oboru plastická chirurgie. Nabízíme odstranění drobných kožních problémů, aplikaci botulotoxinu, chemický peeling, vyšetření i léčbu povrchního žilního systému dolních končetin a aplikaci injekčních kožních implantátů.
Praha
Francouzská 2556/29a, 12000 Praha, Vinohrady
MUDr. Vlastimil Bursa
Provozuji ordinaci plastické chirurgie.
Plzeň
Francouzská třída 2080/4, 32600 Plzeň, Východní Předměstí
MUDr. Vladimír Mařík
Nabídka estetické, laserové a plastické chirurgie.
České Budějovice
B. Němcové 585/54, 37001 České Budějovice 7
MUDr. Pavel Kurial
Ordinace estetické plastické chirurgie.
České Budějovice
Matice školské 1786/17, 37001 České Budějovice 7
MUDr. Marie Čakrtová
Provozuji ordinaci plastické chirurgie.
Praha
Na příkopě 1047/17, 11000 Praha, Staré Město
MUDr. Hana Zimovčáková - Body klinika plastické chirurgie
Provádíme liposukce, facelifting, úpravy víček, zvětšení prsou, zmenšení prsou, modelace prsou, odstraňování znamének a další zákroky plastické chirurgie. Zabýváme se též korektivní dermatologií a zajišťujeme botox, mezoterapie, plazma terapie, dermální výplně, laserové ošetření.
Brno
Údolní 998/8a, 60200 Brno, Veveří
MUDr. Taťána Dostálová
Provoz ORL ordinace. Provádění plastické modelace boltců pro starší 10 let.
Teplice
U nemocnice 3064, 41501 Teplice
MUDr. David Tomášek
Provádíme plastické estetické operace, plastiku obličeje a facelifting. Nabízíme zvětšování rtů, prsů, hýždí i lýtek, operace genitálií, očních víček a liposukce.
Praha
Konstantinova 1479/1, 14900 Praha, Chodov
MUDr. Jan Doskočil
Nabídka služeb plastické a estetické chirurgie. Provádíme komplexní služby v oblastech plastické chirurgie, liposukce, laserové a estetické dermatologie. Zajišťujeme zvětšení prsou, modelace prsou, operace očních víček a další.
Hradec Králové
Labská kotlina 1220/69, 50002 Hradec Králové
Plastická a estetická chirurgie, MUDr. Igor Stupka
Specializace na plastickou a estetickou chirurgii. Provádíme operace očních víček, ušních boltců, facelifting, korekce nosu, liposukce, zvětšení, zmenšení a modelace prsů, operace stěny břišní, operace genitálu, aplikace botoxu, výplně rtů a vrásek.
Brno
Berkova 1204/34, 61200 Brno, Královo Pole
MUDr. Jaroslava Helmanová
Provoz oční ordinace a ambulance. Diagnostika a léčba očních nemocí. Provádění plastických operací horních i dolních víček. Aplikace kontaktních čoček.
Třebíč
Vltavínská 1289/10, 67401 Třebíč, Horka-Domky
MUDr. Světla Procházková - Tumescentní Liposukce
Provádíme tumescenční liposukce, kosmetické operace víček, břicha i prsů. Možnost analgosedace v průběhu zákroku. Poskytujeme konzultace.
Jihlava
Nad Jihlávkou 5068/1, 58601 Jihlava
MUDr. Jiří Paděra
Plastická estetická chirurgie, kompletní spektrum zákroků kosmetické chirurgie, operace obličeje, očních víček, nosu, operace prsů, břicha, liposukce. Odstranění jizev, provádíme laserovou léčbu varixů, ultrazvukový předoperační mapping, laserovou operaci LAUP a mamologické vyšetření a sono prsou.
Praha
Kartouzská 204/6, 15000 Praha, Smíchov
MUDr. Martin Brzuchanski
Nabízíme komplexní kosmetické zákroky v plastické a estetické chirurgii. Výkony provádíme ambulantně i za hospitalizace. Děláme kosmetické operace obličeje, víček, korekce nosu, ušních boltců, facelifting, úpravy prsou, modelace i liposukce.
Třinec
Kaštanová 268, 73961 Třinec, Dolní Líštná
MUDr. Jiří Veselý
Provozuji ordinaci plastické chirurgie.
Brno
Berkova 1204/34, 61200 Brno, Královo Pole
MUDr.Helena Homolková
Provádění estetických korekcí botoxem a kyselinou hyaluronovou.
Praha
Zárubova 498/31, 14200 Praha, Kamýk
MUDr. Ota Novák
Provozování ordinace plastické chirurgie.
Brno
Berkova 1204/34, 61200 Brno, Královo Pole
MUDr. Marcela Hándlová
Provoz plastické chirurgie.
Olomouc
Ovesná 349/6, 77900 Olomouc, Hejčín
MUDr. Jiří Tomečka
Poskytování služeb plastické estetické chirurgie. Nabídka kosmetických operací nosu. Vyhlazujeme vrásky ve tváři a na krku. Modelujeme a zvětšujeme rty. Transplantujeme vlasy. Modelujeme odstáté ušní boltce. Zvětšujeme i zmenšujeme prsa. Odsáváme tuk.
Břeclav
U Nemocnice 3066/1, 69002 Břeclav
MUDr. Jitka Vrtišková
Provoz ordinace plastické chirurgie.
Praha
Janovského 993/48, 17000 Praha, Holešovice
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
Certifikované pracoviště pro bioplastiku Metacrillem nabízí omlazovací, korekční a zvětšovací zákroky bez klasické operace a bez jizev. Bioplastika trvale řeší omlazení obličeje, korekce nosu, brady, zvětšení rtů a prsou vytvořením vlastního vaziva.
Praha
Novodvorská 995/83, 14200 Praha, Kamýk
MUDr. Tomáš Výška
Provozování ordinace plastické chirurgie.
Brno
Berkova 1204/34, 61200 Brno, Královo Pole
MUDr. Jiří Vrbický - Plastická chirurgie
Ordinace a pracoviště plastické chirurgie
Praha
Kloknerova 1245/1, 14800 Praha, Chodov
MUDr. Nikoleta Torišková, s.r.o.
Provoz ordinace plastické chirurgie.
Domažlice
Kozinova 292, 34401 Domažlice, Hořejší Předměstí
MUDr. Jiří Paroulek
Provoz ordinace plastické chirurgie.
Vysoké nad Jizerou
Dr. Karla Farského 267, 51211 Vysoké nad Jizerou
MUDr. Simona Ježková
Provozujeme ordinaci očního lékaře. Provádíme screeningové vyšetření dětí v prevebálním věku a plastické operace očních víček.
Liberec
nám. Sokolovské 261/17, 46001 Liberec I-Staré Město
MUDr. Lubomír Raška
Provoz ordinace plastického chirurga.
Moravská Ostrava
Sokolská třída 2587/81, 70200 Moravská Ostrava
Stránky 1 2

  1  2  9  A  B  C  Č  D  Ď  E  F  G  H  CH  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  Ř  S  Š  T  U  V  W  Y  Z  Ž 

 
 


Při cestě na Slovensko využijte katalog slovenských lékařů lekari.azkatalog.eu | Seznam lékařů na Slovensku | Další odkazy
   (c) 2010-2024 Lékaři v České Republice
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.